Oferta

Zakres naszych usług

Projekty

Mnogość stylów ogrodowych oraz różnorodność roślin i materiałów jest ogromna, dlatego warto zwrócić się o pomoc do doświadczonego projektanta.

Prace rozpoczynamy wizytą u Państwa na działce, rozpoznaniem terenu i warunków glebowo-klimatycznych. Po dokonaniu potrzebnych pomiarów, w oparciu o mapy geodezyjne oraz Państwa przemyślenia i oczekiwania, przystępujemy do kolejnych etapów prac nad projektem.

Przykładowy schemat funkcjonalno-przestrzenny:

Koncepcja:

Projekt techniczny:

Wizualizacja:

Realizacja

Dzięki zdobytemu doświadczeniu podejmiemy się realizacji wymarzonego ogrodu dysponując profesjonalnym wielofunkcyjnym sprzętem marki AVANT 630 jesteśmy w stanie wykonać założenia o dużym stopniu trudności. Pracujemy na materiałach renomowanych firm (Roll Traw, Rain Bird, Toro Oase) . Nasi pracownicy to ludzie pełni pasji, popartej wiedzą i umiejętnościami.

Firma zajmuje się:

Pielęgnacja

Firma Ogrody-Stańczak służy fachowym doradztwem w zakresie uprawy i pielęgnacji roślin, jak również wykonuje prace pielęgnacyjne obejmujące min.

Wynajem sprzętu ogrodniczego

Oferta obejmuje:

 • Kosiarki (na małe i duże areały)
 • Podkaszarki
 • Wertykulatory
 • Piły do żywopłotów
 • Opryskiwacze
 • Koparko-ładowarka AVANT 630

  Jest to nowoczesny, wszechstronny i funkcjonalny sprzęt do profesjonalnego zakładania ogrodów. Jest na tyle silna i wytrzymała, aby przenosić duże ładunki (palety z ziemią, korą, kostką brukową, kamienne głazy), a jednocześnie na tyle lekka i kompaktowych rozmiarów, aby pracować w ciasnych warunkach, gdy jest taka potrzeba i nie zmieści się duży sprzęt. Dodatkowo może jeździć nie niszcząc już założonych trawników (odpowiednie opony i napęd na 4 koła).

  Zakres prac koparko- ładowarki zwiększa się wraz z ilością posiadanych narzędzi (przystawek).

  Na chwilę obecną posiadamy:

  Ceny wynajmu ustalane indywidualnie.